Škola korčuľovania

Aktivity akadémie zastrešuje organizácia Hokejpark. Viac informácií nájdete na ich webe www.hokejpark.com

Zlepšenie a koordinácia

Zlepšenie a koordinácia

Získate rovnováhu na dvoch a jednej nohe, naučíte sa mať správny sklz a odraz na ľade, naučíte sa korčuľovať vpred a a vzad, naučíte sa jazdu v drepe, základ prekladania, brzdenie vpred a vzad, obraty atď.

Poradenstvo

Poradenstvo

Postupnosť a individuálny prístup

Postupnosť a individuálny prístup

Na prvej hodine tréneri zhodnotia ich korčuliarske schopnosti a následne zaradia do príslušnej skupiny, v ktorej budú ďalej rozvíjať svoje korčuliarske schopnosti.

Prínos korčuľovania

Prínos korčuľovania

Naučí všetkých základom korčuľovania a napomáha všeobecnej pohyblivosti. Relax, zábava a fyzická aktivita vo všetkých vekových skupinách na ľade. Zdokonalí vaše korčuľovanie na vyššiu úroveň. Zvýšená fyzická aktivita spojená s obratnosťou z Vás urobí ozajstného korčuliara.

Škola korčuľovania

Korčuľovanie rozvíja koordináciu, držanie tela, ohybnosť, silu a rýchlosť, ktoré sú základom pre väčšinu športov, preto prechod z korčuľovania na iné športové aktivity nie je náročný, priam je ideálny.

Prečo je dobré sa prihlásiť do školy korčuľovania?

V prvom rade kvôli pohybu! Naučíte sa korčuľovať! Korčuľovanie je super a každý, kto vie korčuľovať, pohyb v korčuliach na ľade miluje. Je to šport, ktorému sa môžete amatérsky venovať počas celého roka a prakticky celý svoj život. Ak chcete, ku korčuľovaniu nepotrebujete žiadneho partnera, alebo naopak- môžete si chodiť zakorčuľovať spoločne so svojimi priateľmi, či rodinou.

Služby

Požičovňa

Na školu korčuľovania Vám korčule požičiame a aj nabrúsime.

Turnaje

Profesionálna organizácia nám nerobí starosti, aj preto sa snažíme osloviť deti,mládež, dospelých či už hráčov ľadového hokeja alebo amatérov rôznou formou turnajov a stretnutí. Vytvorte si v spolupráci s MM arénou vlastný štýl a nezabudnuteľnú históriu športových zážitkov na jednom mieste.

Kontakt

+421 911 776 847
michal.martykan@mmarena.sk

M&M Real Park s.r.o.
Oščadnica 989
023 01 Oščadnica
Slovenská republika

Ukázať na Google Mapách

IČO: 47815183
DIČ: 2024113883

Novinky