Beskydská hokejová liga ametérov II.

Amatérska hokejová liga - Beskydská hokejová liga píše už svoj II.ročník, no vo svojom formáte určenom pre "čisto" amatérskych hráčov ľadového hokeja sa stretávame v sezóne 2018/2019 po 1.krát. Rivalita jednotlivých družstiev regiónu Kysúc pridáva na atraktivite jednotlivých zápasov a pevne veríme, že sa čoskoro rozrastieme aj do ostatných regiónov Beskýd prípadne cez hranice Slovenska. 

beskydska-hokejova-liga-amaterov-II-v-mm-arene-krasno-nad-kysucou

Amatérska hokejová liga je určená pre amatérskych hráčov a nadšencov, ktorí si chcú vychutnať pocit víťazstva a zápolenia s hráčmi na rovnakej športovej úrovni. Hráči sa pravidelne stretávajú na zápasoch, ktoré prebiehajú počas víkendov. Základný hrací čas sú tri tretiny po 15tich minútach. 

beskydska-hokejova-liga-amaterov-II-v-mm-arene-krasno-nad-kysucou

Po základnej časti, ktorá sa hrá dvojkolovo bude nasledovať Play-off o konečné umiestnenie so záverečným vyhodnotením a odovzdaním putovného pohára, medailí a individuálnych ocenení. 

Výsledky FINÁLE 

Zápas Výsledok
Team K*O*S  Čadca vs. Falcons Čadca   2:3 pp.
stav série:   0:1 na zápasy

Výsledky o 3.miesto 

Zápas Výsledok
Komad Laserz  vs. Vannessa team Milošová    
stav série:    

Tabuľka po 12.kole

Beskydská hokejová liga II. Z V R P B S TM
1. Team K*O*S Čadca 12 9 2 1 20 73:44  
2. Komad Laserz 12 8 2 2 18 65:52  
3. Falcons Čadca 12 3 2 7 8 51:60  
4. Vannessa team Milošová 12 1 0 11 2 32:68  

Štatistiky hráčov TOP 10

# Meno a priezvisko Tím G A B TM
1. Drábik Róbert  Team K*O*S Čadca 7 6 13  
2.  Šulgan Branislav Komad Laserz  7 5 12  
3.  Rucek Jozef Falcons Čadca 8 4 12  
4.  Wolný Dávid Team K*O*S Čadca 6 5 11  
5.  Šmíček Igor  Team K*O*S Čadca  8 3 11  
6.  Staňo Adam  Komad Laserz  5 5 10  
7.  Jaroš Martin Team K*O*S Čadca 8 1 9  
8.  Staňo Roman  Komad Laserz  4 5 9  
9.  Kondek Jozef Komad Laserz  6 3 9  
10.  Vojtek Martin  Team K*O*S Čadca 6 2 8  

Kompletné štatistiky hráčov Beskydskej hokejovej ligy amatérov II.

Rozpis zápasov a výsledky

Kolo Zápas Hrací čas Výsledok
1. Vannessa team Milošová  vs. Komad Laserz Nedeľa 21.10. o 18:00 2:3
1. Team K*O*S  Čadca- Falcons Čadca Nedeľa 28.10. o 18:00 5:5
2. Komad Laserz vs.  Falcons Čadca Nedeľa 04.11. o 18:00 5:2
2. Team K*O*S Čadca vs. Vannessa team Milošová  Nedeľa 04.11. o 20:00 7:2
3. Vannessa team Milošová vs. - Falcons Čadca Nedeľa 11.11. o 18:00 3:5
3. Komad Laserz vs. - Team K*O*S Čadca Nedeľa 11.11. o 20:00 4:8
4. Komad Laserz vs. - Vannessa team Milošová Nedeľa 18.11. o 18:00 6:2
4. Team K*O*S Čadca vs.  Falcons Čadca Nedeľa 18.11. o 20:00 8:6
5. Falcons Čadca vs. Komad Laserz Nedeľa 25.11. o 18:00 4:6
5. Vannessa team Milošová vs. Team K*O*S Čadca Nedeľa 25.11. o 20:00 3:4
6. Falcons Čadca vs.  Vannessa team Milošová Nedeľa 02.12. o 18:00 6:1
6. Team K*O*S Čadca vs.  Komad Laserz Nedeľa 02.12. o 20:00 5:5
7. Team K*O*S  Čadca- Falcons Čadca Nedeľa 09.12. o 18:00 5:4
7. Vannessa team Milošová  vs. Komad Laserz Nedeľa 09.12. o 20:00 3:7
8. Komad Laserz vs.  Falcons Čadca Nedeľa 16.12. o 18:00 9:3
8. Team K*O*S Čadca vs. Vannessa team Milošová Nedeľa 16.12. o 20:00 7:3
9. Komad Laserz vs. - Team K*O*S Čadca Nedeľa 06.01.2019 o 18:00 7:5
9. Vannessa team Milošová vs. - Falcons Čadca Nedeľa 06.01.2019 o 20:00 2:4
10. Vannessa team Milošová  vs. Komad Laserz Nedeľa 13.01.2019 o 18:00 3:6
10. Team K*O*S  Čadca- Falcons Čadca Nedeľa 13.01.2019 o 20:00 6:2
11. Komad Laserz vs.  Falcons Čadca Nedeľa 20.01.2019 o 18:00 4:4
11. Team K*O*S Čadca vs. Vannessa team Milošová Nedeľa 20.01.2019 o 20:00 7:1
12. Komad Laserz vs. - Team K*O*S Čadca Nedeľa 27.01.2019 o 18:00 3:11
12. Vannessa team Milošová vs. - Falcons Čadca Nedeľa 27.01.2019 o 20:00 7:6
semi A. Team K*O*S vs Vannessa team Milošová___1.zápas  Nedeľa 03.02.2019 o 18:00 8:3
semi B. Komad Laserz vs. Falcons Čadca___1.zápas  Nedeľa 03.02.2019 o 20:00 2:5 
semi B. Komad Laserz vs. Falcons Čadca___2.zápas Nedeľa 10.02.2019 o 18:00 4:7
semi A. Team K*O*S vs Vannessa team Milošová___2.zápas Nedeľa 10.02.2019 o 20:00 10:2
Finále  Team K*O*S vs. Falcons Čadca_1.zápas Nedeľa 17.02.2019 o 18:00 2:3pp.
o 3.miesto Komad Laserz vs. Vannessa team Milošová._1.zápas    
o 3.miesto Komad Laserz vs. Vannessa team Milošová._2.zápas Nedeľa 24.02.2019 o 18:00  
Finále  Team K*O*S vs. Falcons Čadca_2.zápas Nedeľa 24.02.2019 o 20:00