Akadémia

Aktivity akadémie zastrešuje organizácia Hokejpark. Viac informácií nájdete na ich webe www.hokejpark.com

Tréningy a aktivity

Tréningy a aktivity

Projekt, ktorý pozostáva z širokej ponuky služieb od individuálnych tréningov až po celosezónne aktivity.

Poradenstvo

Poradenstvo

Zameranie tréningov je v širšej spojitosti s tréningami na ľade, tréningami mimo ľadu, diagnostikou a rozborom techniky s doplnkovými službami ako je výživa či športové poradenstvo.

Zdokonalenie a výkon

Zdokonalenie a výkon

Každý klient pocíti individuálny prístup s cieľom zvýšenia herného výkonu či zdokonaľovania zručností.

Profi zázemie

Profi zázemie

MM Aréna a jej priestory určené pre akadémiu vám naplnia všetky očakávania pre profesionálny rast talentu.

AKADÉMIA

Našou prioritou a úlohou v tréningoch na ľade je diagnostika chýb, odstránenie nedostatkov s využitím cvičení, ktoré nepozostávajú iba z drilov ale v prvom rade z cvičení priamo z hry resp. takých ktoré rozvíjajú herné myslenie, hernú tvorivosť a kreativitu.

Daľšou dôležitou súčasťou je nácvik a zdokonaľovanie rýchlosti, zručností, dynamiky, obratosti, koordinácie v cvičeniach so zapojením celého tela mimo ľadu. Jedinečnosť profesionálneho prístupu je doplnená diagnostikou a zdokonaľovaním techník v podmienkach korčuliarskeho trenažéra.

Najrýchlejšou cestou zlepšenia je cesta hry a preto aj v tejto oblasti ponúkame možnost sebazdokonaľovania v hrách na zmenšenom priestore 3 na 3 či v reálnych podmienkach hry 5 na 5.

Ak chcete vedieť viac o možnostiach rozvoja hokejových hráčov a širokej verejnosti, navštívte web www.hokejpark.com.

Pozrite si priestory cez virtuálnu prehliadku.

Služby

Kempy,
tréningy

Tréningy doplňujúce chýbajúce zložky v príprave hráčov a hráčok so zapracovaním do reálnych situácií zo zápasov. Tréningy vedú tréneri s najvyšším športovým vzdelaním a skúsenosťami zo zahraničia. Určené pre profesionálnych hráčov ľadového hokeja, hráčov hokejových tried, začiatočníkov i hobby/amatérskych hráčov. Viac info o kempoch na webe www.hokejpark.com

Zápasy

Najrýchlejší spôsob zlepšenia a sebazdokonaľovania je formou zápasu. Vyberte si zápas na mieru pre deti: mini NHL 3na3, zápasy 5na5 pre deti, zápasy 3na3 pre dospelých, zápasy 5na5 pre hobby/amatérskych hráčov. Viac info o zápasoch na webe www.hokejpark.com

Škola
korčuľovania

Naučí všetkých základom korčuľovania a napomáha všeobecnej pohyblivosti. Relax, zábava a fyzická aktivita vo všetkých vekových skupinách na ľade. Zdokonalí vaše korčuľovanie na vyššiu úroveň. Zvýšená fyzická aktivita spojená s obratnosťou z Vás urobí ozajstného korčuliara. Viac info o škole korčuľovania na webe www.hokejpark.com

Turnaje

Profesionálna organizácia nám nerobí starosti, aj preto sa snažíme osloviť deti,mládež, dospelých či už hráčov ľadového hokeja alebo amatérov rôznou formou turnajov a stretnutí. Vytvorte si v spolupráci s MM arénou vlastný štýl a nezabudnuteľnú históriu športových zážitkov na jednom mieste.

Kontakt

+421 911 776 847
michal.martykan@mmarena.sk

M&M Real Park s.r.o.
Oščadnica 989
023 01 Oščadnica
Slovenská republika

Ukázať na Google Mapách

IČO: 47815183
DIČ: 2024113883

Novinky