Akadémia

Tréningy a aktivity

Tréningy a aktivity

Projekt, ktorý pozostáva z širokej ponuky služieb od individuálnych tréningov až po celosezónne aktivity.

Poradenstvo

Poradenstvo

Zameranie tréningov je v širšej spojitosti s tréningami na ľade, tréningami mimo ľadu, diagnostikou a rozborom techniky s doplnkovými službami ako je výživa či športové poradenstvo.

Zdokonalenie a výkon

Zdokonalenie a výkon

Každý klient pocíti individuálny prístup s cieľom zvýšenia herného výkonu či zdokonaľovania zručností.

Profi zázemie

Profi zázemie

MM Aréna a jej priestory určené pre akadémiu vám naplnia všetky očakávania pre profesionálny rast talentu.

AKADÉMIA

Našou prioritou a úlohou v tréningoch na ľade je diagnostika chýb, odstránenie nedostatkov s využitím cvičení, ktoré nepozostávajú iba z drilov ale v prvom rade z cvičení priamo z hry resp. takých ktoré rozvíjajú herné myslenie, hernú tvorivosť a kreativitu.

Daľšou dôležitou súčasťou je nácvik a zdokonaľovanie rýchlosti, zručností, dynamiky, obratosti, koordinácie v cvičeniach so zapojením celého tela mimo ľadu. Jedinečnosť profesionálneho prístupu je doplnená diagnostikou a zdokonaľovaním techník v podmienkach korčuliarskeho trenažéra.

Najrýchlejšou cestou zlepšenia je cesta hry a preto aj v tejto oblasti ponúkame možnost sebazdokonaľovania v hrách na zmenšenom priestore 3 na 3 či v reálnych podmienkach hry 5 na 5.

Služby

Kempy,
tréningy

Tréningy doplňujúce chýbajúce zložky v príprave hráčov a hráčok so zapracovaním do reálnych situácií zo zápasov. Tréningy vedú tréneri s najvyšším športovým vzdelaním a skúsenosťami zo zahraničia. Určené pre profesionálnych hráčov ľadového hokeja, hráčov hokejových tried, začiatočníkov i hobby/amatérskych hráčov.

Zápasy

Najrýchlejší spôsob zlepšenia a sebazdokonaľovania je formou zápasu. Vyberte si zápas na mieru pre deti: mini NHL 3na3, zápasy 5na5 pre deti, zápasy 3na3 pre dospelých, zápasy 5na5 pre hobby/amatérskych hráčov.

Škola
korčuľovania

Naučí všetkých základom korčuľovania a napomáha všeobecnej pohyblivosti. Relax, zábava a fyzická aktivita vo všetkých vekových skupinách na ľade. Zdokonalí vaše korčuľovanie na vyššiu úroveň. Zvýšená fyzická aktivita spojená s obratnosťou z Vás urobí ozajstného korčuliara.

Turnaje

Profesionálna organizácia nám nerobí starosti, aj preto sa snažíme osloviť deti,mládež, dospelých či už hráčov ľadového hokeja alebo amatérov rôznou formou turnajov a stretnutí. Vytvorte si v spolupráci s MM arénou vlastný štýl a nezabudnuteľnú históriu športových zážitkov na jednom mieste.

Cenník

Pre lepší prehľad pri návšteve alebo organizovaní podujatí.

Ak máte záujem o služby nad rámec bežného cenníka, vieme sa prispôsobiť vašim požiadavkám. Ozvite sa nám telefonicky alebo mailom.

SLUŽBA CENA S DPH
Kempy a tréningy
Amatérsky kemp - osoba / vstup 11€
Finish day kemp - osoba / vstup 11€
Hokejka & puk - osoba / vstup 6€
Škola korčuľovania I.
Deti do 15 rokov 55€
Deti nad 15 rokov a dospelí 60€
Škola korčuľovania II.
Deti do 15 rokov 60€
Deti nad 15 rokov a dospelí 65€
Zápasy
Mini NHL 3na3 - osoba / vstup 11€

Kontakt

+421 41 438 63 34
recepcia@mmarena.sk

M&M Real Park s.r.o.
Oščadnica 989
023 01 Oščadnica
Slovenská republika

Ukázať na Google Mapách

IČO: 47815183
DIČ: 2024113883

Novinky